REFERENCE

Děkujeme našim klientům za vlídná slova spokojenosti. Jsme rádi, že se Vám nábytek líbí a přejeme Vám, aby Vám nábytek dělal radost dlouhá léta.

Nechal jsem si navrhnout, vyrobit a namontovat koupelnovou skříň... Rychlé, profesionální jednání s inovativními nápady... Perfektní materiál, zpracování, design lepší než představa. Mohu jen doporučit, určitě nebylo poslední využití této firmy.

Jiří Cibulka

Pan Klier a celý jeho tým jsou skutečně absolutní profíci - nejen perfektní a velice milá, přátelská domluva, které si nesmírně vážím, opravdu nádherné, promyšlené, praktické zpracování (koupelnový nábytek), ale také vyzdvihuji upřímnost, všechny rady, tipy a za mne celkově nadstandardní přístup k zákazníkovi. Vše, co jsem si vymyslela, bylo diskutováno a nad má očekávání splněno.
Dále jsem velmi vděčná, že jsem mohla pány nechat v bytě s dvěma psy, což pro mne bylo velké ušetření starostí. A to, že pánové ze své dobré vůle vylovili želvu z akvárka, změřili krunýř, aby se již nedostala za pračku a nemusela jsem ji složitě dolovat, beru jako dar z nebe :-) Opravdu vám za všechno děkuji! Takže příště už k vám na jistotu :-) Celému týmu přeji hodně zdraví a spoustu spokojených zákazníků :-)

Tereza Justová


Vrelo doporučujem! Služby Truhlařství Klier som využila pri realizácie skrine a jedálenskeho stola na mieru a som nadmieru spokojná nielen s výsledkom práce, ale i s profesionálnym prístupom a invenčnosťou pána Kliera, ktorý v procese navrhol veľa zlepšení a drobných úprav oproti môjmu návrhu. Prácu robí s nadšením, a v celom procese ku mne pristupoval s maximálnym rešpektom, či už išlo išlo o moje pripomienky k návrhu a realizácii, alebo o moju pracovnú vyťaženosť, kvôli ktorej som častokrát nebola zastihnuteľná - pán Klier prispôsobil štýl práce i našej komunikácie mojim potrebám, a vo výsledku som sa cítila ako VIP zákazník :)

Jarka Kapitanová

Výroba koupelnové skříňky s deskou pod umyvadlo a pračku na míru do naší malé koupelny splnilo veškeré očekávání. Rozhodně doporučuji, jiné větší společnosti nás odmítli, že to nelze provést. Zde nebylo nic překážkou :)

Barbora Pilnáčková


Skvělá profesionální práce, výborná komunikace a spolehlivost ve všem. Je znát, že svou práci dělají s láskou a radostí.

Jitka Homolová

Profesionální a precizní práce, nic není nemožné. Doporučuji!

Václav Němeček


Výborně provedená služba (snížení dvou úložných šuplíků pod postel), příjemná komunikace a ochota, rozumná cena. Rozhodně doporučuji! :-)

Dana Šmerdová


Pan Klier je skutečný profesionál - nechali jsme si udělat velké vestavěné skříně a prádelník a výsledek je ve špičkové kvalitě a v dohodnutém termínu. Skvělá komunikace. Nebojí se experimentovat a vymýšlet lepší řešení. Určitě doporučuji a jestli budu někdy potřebovat nějakou truhlařinu, rozhodně nebudu ztrácet čas kontaktováním někoho jiného.

Jakub Čermák


Truhlářství Klier nám upravovalo kuchynskou linku. Dohledali použité materiály, výborná komunikace, skvělé provedení, můžu všem doporučit.

Renata

Profesionalita, ochota, zručnost, příjemné vystupování. V dnešní době neuvěřitelné. Byla jsem velmi spokojená a všem Truhlářství Klier vřele doporučím. Děkuji.

Jana Šťastná

Na truhlářství Klier jsem se obrátila na základě doporučení. Potřebovala jsem rychle kuchyň, desku do koupelny a sedací parapety na míru. Mé požadavky byly jasně dané: kvalitní dřevo - žádné směsi, aby vše designově ladilo, ale hlavně, aby vše bylo připraveno na velkou zátěž pronajímaného apartmánu. Honza vybral materiály, které nejlépe odpovídaly požadavkům, a mým nekonečným dotazům věnoval spoustu času. Realizaci doprovázely drobné komplikace, které však Honza nakonec doladil ke vzájemné spokojenosti. Dokonce mi poradil i s nějakými stavebními detaily. Za jeho trpělivost a velice ochotné jednání mu ještě jednou moc děkuji!

Marie Holeksová


Truhlářství Klier nám vyrobilo dřevěnou postel a kuchyňskou linku podle našich návrhů. Návrh jsme předem podrobně probrali a upravili podle praktických doporučení výrobce. Výroba proběhla včas a i naše dodatečné požadavky výrobce bez problémů dodělal.

S výsledkem práce jsme velice spokojeni.

Miloš Pešek